Akşemsettin Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Eyüp / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Akşemsettin Sürücü Kursları

Akşemsettin Sürücü Kursları
Akşemsettin Sürücü Kursları; 18 yaşını doldurmuş hemen hemen herkesin gerçekleştirmek istediği ilk eylem ehliyet sahibi olmaktır. Trafikteki araçların çoğalması, araç kullanabilecek insan sayısının artması beraberinde sürücü kurslarının da artışına sebep olmuştur. Akşemsettin Sürücü Kursu olarak Eyüp ilçesinde hizmet vermek için araçlarımızın kapılarını siz sürücü adaylarına ardına kadar açtık. İnternet sitemizden kayıt yaptırabileceğiniz gibi, ofisimize gelerek hem kayıt yaptırabilir hem de kafanızdaki sorulara net cevaplar bulabilirsiniz. Sizleri Eyüp Akşemsettin Sürücü Kursları ofislerinde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Akşemsettin Sürücü Kursu
Sürücü Kursunun Sağladığı İmkanlar; Akşemsettin Sürücü Kursları; adaylarına, trafiğe çıkabilmeleri için gerekli olan dersleri alanında donanımlı eğiticileriyle sağlıyor. Kursumuz ilkyardım, trafik bilgisi, motor ve araç tekniği dersleriyle sizi ilk adımda gerçekleşecek olan yazılı direksiyon sınavına hazırlıyor. Sınavdan başarılı olunduğu takdirde ilk olarak kursumuzun içerisinde yer alan simülatör sistemde trafiğe hazırlanmanız sağlanıyor. Sonraki aşama da ise araçlarınızı tanıdıktan sonra direksiyon öğreticilerinizle akan trafikte eğitime başlıyorsunuz.

Akşemsettin Ehliyet
Neden Akşemsettin Sürücü Kursları? Sektörde yeniyiz. Araçlarımız ve kitaplarımız da yeni. Henüz tanışmıyoruz ve bu da bize kocaman bir aile olmak için sunulmuş yeni bir fırsat. Bu fırsatı değerlendirmek için sizlere sunduğumuz fiyatlar da yeni, farklı ve sizlere daha uygun. Bunların yanında öğreticilerimiz uzman ve tecrübeli. Erken kayıt avantajlarımız için sizi en yakın zamanda ofislerimize bekliyoruz. Trafiğe bizim de bir katkımız olsun.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.