İstinye sürücü kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Altunizade / ÜSKÜDAR
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

İstinye sürücü kursları

Ehliyet Almak Bu kadar Zor Mu?
Halkımız arasında son zamanlarda ehliyet almanın çok zorlaştığına dair genel bir kanı oluşmaya başladı. Bunun temel sebebi pratik sınavların eskiye oranla daha dikkatli ve kurallara uygun bir şekilde yapılmasıdır. Daha önceleri arabayı çalıştırıp hareket ettiren herkese kolayca ehliyet veriliyordu. Ama artık günümüzde artan standartlar ve sıklaşan denetimler ile bu konu hak ettiği şekilde olmaya başladı. Yani ehliyet almak zor değil. Sadece gerekli eğitimleri yetersiz veren kurslar bunun zor olduğunu savunuyor. Biz Sarıyer İstinye sürücü kursları içinde yeterli eğitimi veren bir kurs olmakla gurur duymaktayız. Her geçen gün artan araç ve yaya sayısı baz alındığında trafikte daha eğitimli ve daha dikkatli sürücülerin olması çok önemli olmaya başladı. Bu da değişen eğitim ve sınav sisteminin ne kadar gerekli olduğunu göstermektedir.

İstinye sürücü kursu

Çoğunun zor olarak tanımladığı yeni sınav sistemine tam entegre olmuş eğitim sistemimiz ile sizler için zoru kolay yapmaya geldik. Sağlam ve düzgün bir eğitim ancak temeli sağlam olan ve kendini gerektiği gibi geliştiren eğitmenlerden alınır. Sizler de yeni sınav sitemi konusunda kendini geliştirmiş eğitimcilerimiz sayesinde zorlanmadan ehliyet sahibi olabilirsiniz.

İstinye Ehliyet

Başarı her zaman kıskanılmıştır. İstinye sürücü kursları düşünüldüğünde oldukça yüksek bir başarını oranını yakalamış olan kursumuz da diğerleri tarafından kıskançlıkla izlenmektedir.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.