Tarabya Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : SARIYE / İSTANBUL
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Sarıyer Tarabya Sürücü Kursları
Ehliyet sınavına yönelik derslerden, iyi araç kullanım derslerine, mesleki araçlara yönelik eğitim derslerinden daha birçok kategoride Sarıyer Tarabya sürücü kursları tarafında en güncel bilgiler ve en tecrübeli hocalar ile verilmektedir. Özellikle B sınıfı araç kullanım ve ehliyet sınavına yönelik uygulamalar ile adayların sınavı kolay bir şekilde geçerek ehliyet almasına katkı sağlayacak şekilde işlenmektedir. Bunun yanı sıra E,F ya da C tipi ağır araç kullanım dersleri de alanında uzman eğitmenler ile tüm incelikleri öğretilerek işlenmektedir.

Farklı Araçlara ile Eğitim

Sürücü kursumuz bünyesinde birçok model araç başta olmak üzere ağır araçlar da bulunmakta ve kursumuza kayıt yaptıran adaylar ister otomatik vites ister düz vites araçlar ile araba sürüş dersleri verilmektedir. Ayrıca mesleki aralara yönelik tır, otobüs, minibüs gibi çok çeşitli araçlar da kurslarımızda bulunmakta olup bu araçlara yönelik profesyonel eğitimler de sunulmaktadır.

Tüm İncelikleri ile Araç Kullanımı

Sürücü kurslarımızda tüm eğitmenlerimiz uzun yıllar boyunca elde ettikleri deneyim ile adaylara araç kullanımı öğretmektedir. Özellikle B sınıfı araç kullanım yönelik güvenli ve rahat araç kullanım teknikleri ile öğreten Tarabya sürücü kursları tarafından sürücü adaylarının hem sınavlarda hem de günlük yaşamda, trafikte daha iyi araba kullanmalarına katkı sağlamaktadır. Bu sebeple sürücü kurslarımıza kayıtlı adayların en iyi şekilde araba kullanımını öğrenmeleri oldukça önem arz etmektedir.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.